הטבות בכרטיס:

  • פטור מלא מדמי הכרטיס
  • מתנת הצטרפות – ₪75
  • ביטוח נסיעות לחו"ל - מפעילים וטסים! עד 5 ימי ביטוח נסיעות לחו"ל חינם
  • 20% הנחה קבועה בעמלות המרת עסקאות מט"ח בכל העולם
  • דחיית חיובים בעסקאות בחו"ל - למועד החיוב בארץ ולא בחיוב מיידי
  • עד 4 כניסות חינם בשנה לטרקלין דן בנתב"ג
  • הנחות והטבות משתנות במגוון בתי עסק ברחבי הארץ - מעל 4,000 בתי עסק ברחבי הארץ המעניקים הנחות במעמד חיוב
  • מחזיקי כרטיס מאסטרקארד נהנים ממגוון מבצעים והטבות בתחומים מגוונים מידי חודש, פרטים נוספים באתר isracard.co.il
  • מחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס נהנים מ: תכנית הבונוסים- 1+1 לקולנוע, לארוחת בוקר, להופעות מהארץ ומחו"ל ועוד הפתעות.
  • תכנית ההטבות MEMBERSHIP REWARDS - צבירת נקודות והמרתן לחברות תעופה, רשתות בתי מלון ועוד. פרטים נוספים באתר americanexpress.co.il

*מתנת הצטרפות - 75 ₪ למבחר רשתות ובתי קפה, רשתות אופנה, ספורט, מוצרים לבית, מתנות ועוד, מתנת ההצטרפות תוענק לאחר שימוש ראשון בכרטיס ותישלח לנייד המעודכן במערכות החברה *כניסה חינם לטרקלין דן בנתב"ג טרמינל 3 - הזכאות להטבה הינה כניסה אחת חינם בחודש (בין מועדי החיוב) בכרטיס ועד 4 כניסות בשנה בכפוף לחיוב חשבונך בגין עסקאות בבתי עסק בסך ₪4,000 ומעלה במועד החיוב האחרון. למימוש ההטבה יש להוריד קוד קופון באפליקציה הסלולרית או באתר ישראכרט/אמריקן אקספרס. ההטבה תינתן כנגד הצגת כרטיס עליה למטוס על שם מחזיק הכרטיס. הורדת קוד הטבה והעברת כרטיס האשראי בעמדה הממוקמת בכניסה לטרקלין דן. עלות כניסה מוזלת לטרקלין דן בנתב"ג – ₪99 (במקום ₪210 ) על רכישות בסך נמוך מזה או אם נוצלה ההטבה כבר באותו חודש *הטבת ביטוח נסיעות לחו"ל ללקוחות תושבי ישראל עד גיל 85 ,ללא הגבלה במספר הנסיעות, בכל נסיעה עד 5 ימי ביטוח חינם בכפוף לתקנון ולתנאי הפוליסה המלאים. יש להפעיל את הביטוח לפני כל נסיעה לחו"ל באתר האינטרנט באזור חו"ל או בטלפון: 6381919 -03 או 6364686-03 -03* הכרטיס יונפק מחשבון פרטי בלבד *ההטבה בעמלות המרה לא כוללות עמלת משיכת מזומן בחוץ לארץ ממכשיר אוטומטי/דלפק. ההטבה הינה על עסקאות במטבע חוץ בבתי עסק *פטור מדמי כרטיס כל עוד הנך חבר בלשכה *כרטיס אמריקן אקספרס פלטינה אינו פטור מדמי כרטיס *הכרטיס הינו עם מסגרת חוץ בנקאית למעט כרטיס שמונפק במזרחי טפחות או בבנק יהב (כרטיסי MasterCard )בהם המסגרת בנקאית * למחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס תכנית ההטבות - REWARDS MEMBERSHIP בכפוף לתקנון תכנית ההטבות, אמריקן אקספרס שומרת לעצמה את הזכות לשנות או לבטל את החברות השותפות ואת יחסי ההמרה בכל עת וללא הודעה מוקדמת תכנית הבונוסים – לכל 3,000 ₪ רכישות בכרטיס יוענק בונוס אחד עד לתקרה של 4 בונוסים מידי חודש * קבלת ההטבות המפורסמות בעלון תקפה רק למשלמים בכרטיס אשראי של לשכת רואי החשבון בישראל של קבוצת ישראכרט *קבוצת ישראכרט / מועדון BENEFIT אינם צד לעסקה ואינם אחראיים לפרסום ו/או לעסקה ו/או לשירות ו/או למוצר בכלל זה למחיריהם, טיבם, איכותם, מועד אספקתם ליוצא בזה *ישראכרט תהיה רשאית לשנות ו/או להוסיף ו/או לבטל את ההטבות האמורות לעיל, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי. כמו כן ככל שההטבה קשורה לצד ג' כלשהו ההטבה תשתנה/תבוטל בהתאם ובכפוף להסכמים הקיימים לישראכרט עם צדדי ג' – נותני ההטבות * הנפקת הכרטיס וגובה המסגרת נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של ישראכרט בע"מ ו/או פרימיום אקספרס בע"מ ו/או ישראכרט מימון בע"מ ו/או הבנק המנפיק * אי עמידה בפירעון ההלוואה או האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

*מובהר כי בני משפחה המנפיקים כרטיס Benefit יהיו זכאים להנחה בדמי הכרטיס לתקופה של שנתיים, ולהטבות המועדון המפורסמות באתר המועדון, למען הסר ספק בני משפחה אינם זכאים להטבת כניסה חינם לטרקלין דן ולקבלת מתנת ההצטרפות לאחר שימוש ראשון בכרטיס.