חברות וחברים יקרים,

אני שמחה להודיע על השקתו של מועדון צרכנות חדש ולראשונה בלעדי לחברי לשכת רואי חשבון בשיתוף קבוצת ישראכרט, מועדון Benefit - הרווח כולו שלכם.

החלטנו על הקמת מועדון חדש, הפועל באופן עצמאי, הנותן מענה ייעודי לכלל חברי הלשכה שלנו, במכלול הטבות ובמגוון תחומים.

הכוח הצרכני שלנו כחברי לשכת רואי חשבון, המגיע לכ-15,000 חברים, הוא כוח משמעותי ואיכותי. בראש ובראשונה עבורנו ועבור בני משפחותינו, אשר ייהנו מההטבות הרבות.

המועדון החדש יתנהל במסגרת תקציבית מוגדרת ותוך שקיפות מלאה ונמצא בפיקוחה המלא של הלשכה. הניהול  העצמאי יקנה לנו אפשרויות רבות להתאמת ההטבות ולבחינה מדוקדקת של הטבות רלבנטיות, תוך גיוון התמהיל ושמירה על דינמיות כאשר הלשכה תשקיע ותפתח את המועדון במסגרת הפעילות השוטפת למען הרחבת ההטבות לציבור חברי הלשכה ולחברי מועדון בית חשבי השכר.

לטובת החברים, כרטיסי הלשכה הקיימים והנמצאים בשימושכם שויכו באופן אוטומטי למועדון החדש – Benefit ואין צורך בהנפקת כרטיס חדש.
כרטיס עם לוגו מועדון Benefit יונפק במועד חידוש הכרטיס.

אנו יוצאים לדרך עם שורה רחבה של הטבות, ויחד עם זאת אנו בהשקה ואנו נמשיך ונוסיף הטבות, תוך הקשבה ומתן מענה לתחומי העניין שלכם. 

תוכלו למצוא מגוון הטבות בקטגוריות  שונות וביניהן – צרכנות, תיירות ונופש, תרבות ובידור, אורח חיים בריא, מסעדות ובתי קפה, לבית, דלק ורכב ועוד.

זהו צעד נוסף בשורה של צעדים שאנו פועלים בהם במלוא המרץ ובמהירות האור עבור הציבור הרחב של רואי החשבון חברי הלשכה.

לצד הפעילות המקצועית הרחבה והענפה לחברי הלשכה, אנו דואגים גם למעגלים החשובים של רווחה, תרבות ופנאי והכל למען החברים.

כנסו ותיהנו ,

שלכם,

רו"ח איריס שטרק

נשיאת לשכת רואי חשבון